مشاوره و سفارش

انواع عایق

عایق الاستومری برای کاربردهای صنعتی و عمرانی که نیاز به استفاده از مواد عایق دارند مناسب بوده و در عایقکاری تهویه مطبوع، تبرید، گرمایش، لوله کشی، مخازن، اتصالات و کانال های هوا مورد استفاده قرار می گیرند.و به دو صورت لوله ای و رولی موجود می باشند.

عایق الاستومری لوله ای

عایق الاستومری رولی

الاستومری آریا فلکس
برودتی الاستومری

عایق حرارتی

ضریب انتقال حرارتی عایق الاستومری پایین می باشد، به همین دلیل در مکان های مختلفی از جمله تاسیسات ساختمانی، کانال ها، بویلرها، لوله های سرد و گرم، سقف سوله ها، چیلر، لوله های انتقال گاز و نفت، مخازن، سیستم های تهویه مطبوع و صنعت خودرو مورد استفاده قرار می گیرد.

عایق صوتی

عایق های صوتی مناسب برای دیوار ساختمان از مقاومت و کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند که به همین جهت در سال های اخیر استفاده از آن ها با رشد قابل توجهی همراه بوده است.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
عایق الاستومری حرارتی-سفارشیموجودتماس بگیرید
عایق برودتی-سفارشیموجودتماس بگیرید
عایق صوتی-سفارشیموجودتماس بگیرید
عایق پشم سنگ پتوییسفارشیموجودتماس بگیرید
عایق پشم سنگ تخته ایسفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

مدیر مجموعه لوتوس

۰۹۱۲۲۰۸۶۶۷۹

تلگرام

Elastomeri_Rezvani@

ایمیل

rezvani _ o @ yahoo.com

درباره ما :

شرکت لوتوس دارای سابقه طولانی در زمینه تامین عایق های حرارتی و برودتی و عایق های صوتی ایرانی و خارجی میباشد و تامین تمامی برندهای موجود در بازار با نازلترین قیمت امکان پذیر است .
لوتوس با دارا بودن بزرگترین انبارخصوصی عایقهای حرارتی و برودتی وصوتی در تمامی سایزها اعم از رولی و لوله ای در ضخامتها و سایزهای مختلف وهمچنین اقلام جانبی از قبیل ساپورتها ، فلنج ها وچسب مایع مخصوص ، نوار درزگیر و نوار عایق بندی و…. بهترین پشتیبان شما در اجرای پروژه هایتان میباشد .
عایق های ایزوپایت تنها عایق آنتی میکروبال و آنتی باکتریال موجود در بازار است که دود حاصل از حریق آن فاقد هرگونه مواد سمی میباشد . همچنین این محصول دارای گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات راه ، مسکن و شهرسازی میباشد .
برای دسترسی به محصول با کیفیت با ما تماس بگیرید.

تولید عایق حرارتی الاستومری دارک فلکس

مدیر مجموعه لوتوس

محمد حسین رضوانی

Call Now Buttonتماس بگیرید